Oceniamy ebooki, znajdź to czego szukasz!

Filter By Keyword
Filter By Category
Sort Reviews
AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Być jak płynąca rzeka – Paulo Coelho

„Być jak płynąca rzeka” to zbiór felietonowych opowiadań, w których autor przedstawia zarówno własne historie, jak i te, które zostały mu opowiedziane lub sam je gdzieś usłyszał.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Aż śmierć nas rozłączy – Harlan Coben

„Aż śmierć nas rozłączy” to zbiór 19 opowiadań wybranych przez Harlana Cobena. Ich autorami są pisarze znani z kryminałów i thrillerów, tacy jak Jeff Abbott, Lee Child i wielu innych. Opowiadania zawarte w zbiorze są bardzo różnorodne. Ich akcja dzieje się w XIX wieku, w czasach I i II wojny światowej, a także w czasach […]

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Pierwsza miłość, ostatnie posługi – Ian McEwan

Jest to zbiór ośmiu opowiadań poruszających tematykę dojrzewania.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Pisz do Pilcha – Jerzy Pilch

Książka jest podsumowaniem Ogólnonarodowego Konkursu na Opowiadanie ogłoszonego w Boże Narodzenie 2003 roku. Tom zawiera 33 współczesne opowiadania będące zapisem obecnego życia w Polsce.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Tektonika uczuć – Éric-Emmanuel Schmitt

Richard i Diane są w sobie szaleńczo zakochani i planują się pobrać.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Przypadek Adolfa H. – Éric-Emmanuel Schmitt

Czy zastanawialiście się kiedyś, co by było gdyby Adolf Hitler jednak dostał się na Akademie Sztuk Pięknych i został dyplomowanym artystą? Éric-Emmanuel Schmitt przedstawia podwójny portret jednego z największych dyktatorów i tyranów na świecie. Pokazywany jest Hitler-dyktator oraz Hitler-artysta.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Opowieści o niewidzialnym – Éric-Emmanuel Schmitt

Jest zbiorowe, ilustrowane wydanie trzech najbardziej znanych opowiadań Schmitta „Oskar i Pani Róża”, „Pan Ibrahim i kwiaty Koranu” oraz „Dzieci Noego”.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Odette i inne historie miłosne – Éric-Emmanuel Schmitt

Pisarz Balthazar Balsan ma wszystko, czego tylko zapragnie. Jest przeciwieństwem Odette, która ledwo wiąże koniec z końcem. Jednak to właśnie ona znajduje w życiu szczęście. Ta sztuka nie udaje się pisarzowi.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Moje życie z Mozartem – Éric-Emmanuel Schmitt

Jest to jedna z najbardziej osobistych książek Schmitta. Autor pisze w niej listy do Mozarta, czyli swojego wielkiego mistrza. Jest to forma zapisu jego młodzieńczych fascynacji i wyborów, jakich dokonał.

© Ebooki.net