Oceniamy ebooki, znajdź to czego szukasz!

Filter By Keyword
Filter By Category
Sort Reviews
AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Nasienie zła – Joanne Harris

Nikomu nie jest łatwo pogodzić się z faktem, że chłopak, którego kochało się przez całe życie, znalazł miłość u boku innego. Alice przekonuje się o tym na własnej skórze, gdy Joe przedstawia jej swoją nową sympatię – Ginny.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Jeżynowe wino – Joanne Harris

Główną bohaterką powieści jest Jay Mackintosh, pisarz i romantyk. W swojej twórczości oraz wyobraźni powraca on wciąż do lat dzieciństwa. Za sprawą pułapki pamięci świat ten okazuje się bardzo interesujący, ale jednocześnie bardzo niebezpieczny, ponieważ można się w nim zatracić bez reszty.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Ewangelia według Lokiego – Joanne Harris

Podstępny i złowieszczy Loki nie ma sprzymierzeńców wśród innych bogów. Tak naprawdę nikt go nie lubi. Postanawia doprowadzić do upadku krainy Asgard i do upokorzenia swoich przeciwników. Knuje spisek, jednak w tym momencie okazuje się, że znacznie potężniejsi wrogowie postanowili połączyć siły, aby zniszczyć nordyckich bogów. Wielkimi krokami zbliża się Ragnarok, czyli wielka bitwa, która […]

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Dżentelmeni i gracze – Joanne Harris

W prywatnej szkole dla chłopców im. Św. Oswalda właśnie rozpoczął się nowy rok. Wprowadzono zmiany, które nie są dobrze przyjmowane zarówno przez uczniów, jak i przez nauczycieli. Światem zaczynają rządzić komputery oraz biurokraci.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Duch z przeszłości – Joanne Harris

Akcja powieści rozgrywa się w XVII-wiecznej Francji, w czasach, gdy powszechne były procesy czarownic, królobójstwo oraz niepokój religijny. Juliette, wędrowna aktorka i tancerka musi porzucić wędrowne życie i schronić się pośród zakonnic w klasztorze Sainte Marie-de-la-Mer.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Brzoskwinie dla księdza proboszcza – Joanne Harris

Vianne Rocher od lat mieszka z ukochanym i dwie córkami w Paryżu. Pewnego dnia otrzymuje list, którego autorką jest Armande Voizin. Jest to o tyle dziwne, że kobieta od wielu lat nieżyje. Kobieta prosi Viannę, aby przyjechała do jej starego domu w Lansquenet.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Błękitnooki chłopiec – Joanne Harris

B.B to 40-letni mężczyzna, który nadal mieszka z matką i snuje na jej temat okropne fantazje. Wyobraża sobie ją jako ofiarę molestowania, a swoje wizje publikuje na portalu internetowym. Za pośrednictwem Internetu B.B. kontaktuje się z internautami komentującymi jego wpisy. Wśród nich jest Albertine, którą mężczyzna zna ze świata realnego.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Blask runów – Joanne Harris

Dwie dziewczyny, choć mieszkają w dalekiej odległości od siebie, noszą takie samo znamię – runę symbolizującą Dawne Dni. Jest to symbol czasów panowania Asgardu. Teraz Asgard leży w gruzach, a jego mieszkańcy dawno już utracili dawną moc. Przynajmniej tak się wszystkim wydaje.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Czekolada – Joanne Harris

Do malej francuskiej miejscowości, w której czas się zatrzymał, przyjeżdża młoda i piękna kobieta z córką. Mieszkańcy Lansquenet ze zdumieniem obserwują, jak Vianne z Anouk odnawiają starą piekarnię na rynku, by urządzić tam sklep z czekoladą.

© Ebooki.net