B.B to 40-letni mężczyzna, który nadal mieszka z matką i snuje na jej temat okropne fantazje. Wyobraża sobie ją jako ofiarę molestowania, a swoje wizje publikuje na portalu internetowym. Za pośrednictwem Internetu B.B. kontaktuje się z internautami komentującymi jego wpisy. Wśród nich jest Albertine, którą mężczyzna zna ze świata realnego.

Zafałszowana rzeczywistość, oparte na iluzji uczucia, relacje topiące się w coraz większej płyciźnie technologii, seksu, odchyleń, obsesji, plastikowych emocji, tak samo plastikowych ciał. Wszystko to można znaleźć w tej jednej powieści. Technologie, internet, czaty, blogi, srogi, to wszystko ma swoje zalety, ale jedynie we właściwych rękach. Jeżeli trafia w ręce takich osób, jak B.B. staje się narzędziem zła. Internet stał się całym światem 40-letniego mężczyzny. Jego spaczona, socjopatyczna psychika sprawiła, że utracił kontakt z rzeczywistością. Wizje, która zaczęły rodzić się w jego głowie stały się jego obsesją. Fikcja mieszała się u niego z rzeczywistością. Już nie był w stanie odkryć co jest prawdą, a co nie. Czytelnik również się w tym gubi. Nie wie co jest prawdą, a co fikcją. Jest to jednak bardzo ciekawe doświadczenie, które skłania nas do głębszego myślenia i zastanowienia się nad tym, co się czyta. Na pewno książka na długo pozostanie w pamięci każdego czytelnika. Nie da się o niej tak łatwo zapomnieć.

Znajduje się w niej wiele pokręconych teorii, ale takich, które niestety mogły zdarzyć się w rzeczywistości, czyli w świecie owładniętym przez nowe technologie.