Bratnia dusza” to bardzo przyjemny poradnik dla wszystkich kobiet poszukujących miłości. Autorka wskazuje, jak przygotować się na spotkanie tego jedynego i oczywiście, jak go odnaleźć.

Bratnią duszą autorka nazywa mężczyznę jedynego, tę prawdziwą miłość, na jaką zasługuje przecież każdy człowiek. Poradnik ten ma z założenia być jak najbardziej praktyczny. Każda kobieta powinna przede wszystkim wiedzieć, że na TEGO jedynego zasługuje. Odzyskanie wiary w siebie, pokochanie samej siebie to pierwszy krok do znalezienia miłości w życiu. Z tym właśnie wiele kobiet ma mnóstwo problemów. Trzeba jednak pozbyć się wszelkich kompleksów, docenić samą siebie i upewnić w tym, że na miłość się naprawdę zasługuje. Według autorki pierwszym krokiem do odnalezienia szczęścia jest właśnie samoakceptacja.
Kobieta, z której emanuje pewność siebie, a wraz z nią także szczęście promieniej tą radością i zdecydowanie łatwiej jest jej znaleźć miłość.
Kolejnym krokiem według autorki będzie sprecyzowanie swoich potrzeb, określenie, czego się tak naprawdę potrzebuje i jaka ta miłość, jaki ten wybranek ma być. Później natomiast zadziała prawo przyciągania. Kiedy z kobiety emanuje szczęście i miłość, to samo przyjdzie do niej.

„Bratnia dusza” to poradnik bardzo przyjemny w odbiorze. Nie ma w nim jakichś prawd odkrytych na nowo, czegoś naprawdę rewolucyjnego. Jest to po prostu zbiór prawd praktycznych, uniwersalnych, ale zebranych w jednym miejscu i w bardzo przystępnej formie.

To książka idealna na majówkę, na wolny czas. Pozwoli się zrelaksować, podbuduje i skłoni do całkiem przyjemnych przemyśleń.