Główną bohaterką książki jest Bogna Fox, która zastanawia się, jak daleko sięga samotność kobiety.

Diabeł tkwi w każdym kochanku, z którym łączą Bognę jakiekolwiek relacje. Żaden z mężczyzn nie potrafi jednak na tyle na nią wpłynąć, aby przestała czuć się samotna. Czego tak naprawdę Bogna potrzebuje i pragnie?

Jest to książka, którą czyta się z dużym zainteresowaniem. Ponadto, o dziwo nie ma się sprzeciwu co do tego, że bohaterowie zdradzają się. Zdrada jest tutaj przedstawiona w całkiem inny sposób niż w innych tego typu książkach. Można nawet zrozumieć osoby, które traktują ludzi przygodnie i oczekują od nich jedynie seksu. Coś w konstrukcji postaci sprawia, że pomimo wyraźnych negatywnych cech łatwo można utożsamić się z Bogną Fox. Być może to jej samotność tak przyciąga czytelnika i sprawia, że każdy jej współczuje? A może to zupełnie coś innego? Książka jest na bardzo dobrym poziomie, szczególnie pod względem artystycznym. Siłą napędową książki jest prosta fabuła, która ma jednak w sobie wiele wątków. Na pewno autorka miała bardzo ciekawy pomysł, który udało jej się w znakomity sposób wcielić w życie. Sprawia to, że można czytać tę książkę z dużym zainteresowaniem oraz zaciekawieniem. Losy Bogny Fox na pewno nikomu nie pozostaną obojętne.

Warto sięgnąć po tę książkę, która jest lekka i przyjemna. Może ją czytać zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Każdego zainteresują losy Bogny Fox. Na pewno będzie to przyjemna pozycja do przeczytania w weekend lub w momencie, gdy sami będziemy czuli się równie samotni jak Bogna Fox.