Fantazje w trójkącie” to powieść należąca do literatury erotycznej.

Główną bohaterką książki jest Jenna Kerry. Pracuje ona jako konsultant komputerowy. Jej mąż Ryan przez większość czasu zajmuje się pracą, przez co kobieta czuje się w tym związku bardzo osamotniona. Jej samopoczucie jest na tyle złe, że decyduje się na rozstanie. Zanim do tego jednak dojdzie, zdarzy się wiele ekscytujących rzeczy w życiu Jenny.

Na pewnym przyjęciu Jenna zmuszona jest pojawić się sama. Jej mąż oczywiście wymówił się pracą. Jakie jest zatem jej zdziwienie, gdy nagle pojawia się on i do tego przedstawia się kobiecie jak ktoś zupełnie nieznajomy. Jenna rozumie to jako pociągającą grę. Zawsze marzyła o seksie z nieznajomym. Również przedstawia się swojemu mężowi obcym imieniem. Później lądują razem w łóżku i spędzają upojną noc.

Okazuje się jednak, że mężczyzna, który wyglądał jak Ryan, wcale nim nie był. Jenna dowiaduje się, że mąż ukrywał przed nią fakt posiadania brata bliźniaka. W taki sposób zaczyna się erotyczna przygoda trójki bohaterów: Jenny i dwóch braci. Co z tego wyniknie?

Fantazje w trójkącie” to książka, w której erotyka z całą siłą wyszła na pierwszy plan. Całkowicie zmiażdżyła wszystko inne, co powinno w powieściach się znajdować. Brak tu zatem jakiejś bardziej złożonej fabuły, opisu postaci czy emocji. Na to miejsce jest natomiast bardzo dużo seksu. Sceny łóżkowe opisane są ponadto bardzo dosadnie, bez zaowalonych opisów, ale także bez jakiejś dozy romantyzmu. Na pewno nie jest to książka dla osób pruderyjnych.

Język książki jest bardzo prosty, w większości wulgarny, co na pewno niektórym może przeszkadzać. Szczególnie pod względem wulgarności wybija się zakończenie. Niemniej jest to książka erotyczna i to, co najbardziej potrzebne w tym gatunku, jest w niej zawarte.