Cykl „Ostatnia spowiedź” w krótkim czasie zyskał wielu fanów. Powieści wychodzące spod pióra polskiej pisarki są szczególnie popularne wśród młodzieży.

Akcja powieści dotyczy tego, co młodzież lubi chyba najbardziej: miłość, celebryci, świat show-biznesu. Bradin to niepopularny rockman. Ma dopiero dziewiętnaście lat, a kobiety i dziewczyny w całej Europie wprost go uwielbiają. Jest bardzo medialny, kochany przez kamery i aparaty, przystojny, o wyjątkowej, prawie dziewczęcej urodzie. Bradin żyje bogatym, pełnym wrażeń życiem celebryty. Pewnego dnia w wyniku pewnych okoliczności zmuszony jest do przenocowania na opustoszałym lotnisku. Tam poznaje niezwykłą dziewczynę, Amerykankę – Ally Hanningan. Dziewczyna nie zna Bradina, nie wie, kim jest, co dla takiej gwiazdy jak on jest niemałą odmianą. Kilka wspólnie spędzonych godzin zupełnie zmienia życie obojga. Niestety muszą się oni rozstać, ponieważ uczucie między nimi jest aż nazbyt silne.

Bradin nie może pozwolić sobie na związek mimo najszczerszej miłości. Obowiązuje go kontrakt płytowy, a jego związki z kobietami nie są uwzględnione przez menedżera w planie kariery chłopaka. Ally z kolei jest w bardzo dziwnym i nieco toksycznym związku, z którego nie może się teraz wyplątać.

Ostatnia spowiedź” to książka typowo młodzieżowa. Bohaterowie to młodzi ludzie, o których jednak na pewno nie można powiedzieć, że są niedojrzali. Ich miłość jest bardzo głęboka, ale niełatwa. Brad nie chce, aby Ally dowiedziała się, kim on jest. Dziewczyna z kolei ma własne, osobiste problemy.

Bardzo dużym atutem jest na pewno styl pisania autorki. Używa ona bardzo ciekawego, przyjemnego języka, dzięki któremu książka wciąga od pierwszych stron.