Wiele rzeczy wie, młoda ekscentryczna 26-letnia Lou Clark. Wie na przykład ile kroków dzieli przystanek autobusowy od jej domu. Wie też, że chyba nie kocha swojego chłopaka. Lou nie wie natomiast, że za chwile straci pracę i będzie musiała zostać opiekunką młodego, bogatego bankiera, które losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Wypadek motocyklowy całkowicie odebrał mu chęci do życia. Wszystko wydaje mu się teraz błahe. Nie ma jednak pojęcia, że spotkanie Lou wywróci całego życie do góry nogami.

 

Wiele osób spodziewa się po „Zanim się pojawiłeś’ ckliwego romansu. Może faktycznie historia nie jest opowiadana w sposób bardzo wymyślny i górnolotny. Dotyka jednak bardzo ważnych problemów. Przedstawia historię bardzo trudnej i skomplikowanej miłości. Jest to książka inna niż wszystkie. Pokazuje wewnętrzną przemianę bohaterów, a także ukazuje w bardzo dokładny sposób ich tragiczne losy. Czytając ją można się faktycznie wzruszyć. Są jednak również sceny niezwykle zabawne. W związku z tym, jest to książka, w której można znaleźć zarówno momenty zabawne, jak i wzruszające. Jest to najlepsze połączenie z możliwych. Zdecydowanie jest to jednak książka dla kobiet, choć niektórym mężczyznom również może przypaść do gustu. Jest to zdecydowanie bardzo dobra książka obyczajowo-romansowo-dramatyczna.

 

Zdecydowanie tę książkę powinna przeczytać każda osoba, która chce się nieco wzruszyć, jak i pośmiać. Wszystko to w tej książce otrzyma bez żadnych problemów.