Oceniamy ebooki, znajdź to czego szukasz!

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Pociąg do życia wiecznego – Jerzy Pilch

„Pociąg do życia wiecznego” to zbiór felietonów odznaczających się błyskotliwym poczuciem humoru Pilcha. Dużo jest w nich lekkości oraz ciętego języka, za których Pilch jest tak ceniony i lubiany.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Bezpowrotnie utracona leworęczność – Jerzy Pilch

„Bezpowrotnie utracona leworęczność” to zbiór błyskotliwych felietonów. Część z nich ma nawet ćwierć wieku, a nadal poruszają tematy aktualne. Większość z nich daje sporo do myślenia. Większość tekstów zawartych w tym zbiorze dotyczy peerelowskiej rzeczywistości. Autor wcale za tymi czasami nie tęskni.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Gdyby zamilkły kobiety – Krystyna Kofta

W lekkim felietonowym stylu Krystyna Kofta przedstawia przyczyny problemów komunikacyjnych między kobietami a mężczyznami.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Láska nebeská – Mariusz Szczygieł

W „Lasce nebeskiej” zostaje ujawniona felietonowa twarz Szczygła. Do tej pory znany głównie z twórczości reporterskiej Szczygieł pokazuje się czytelnikowi z całkiem innej perspektywy. Bardziej wesołej. Zaprasza nas na wycieczkę z literatury czeskiej do życia.   „Laska nebeska” stanowi zbiór felietonów o czeskiej literaturze i o samych Czechach. Czesi to zdecydowanie zabawny naród. Do życia […]

© Ebooki.net