Oceniamy ebooki, znajdź to czego szukasz!

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Jeżynowe wino – Joanne Harris

Główną bohaterką powieści jest Jay Mackintosh, pisarz i romantyk. W swojej twórczości oraz wyobraźni powraca on wciąż do lat dzieciństwa. Za sprawą pułapki pamięci świat ten okazuje się bardzo interesujący, ale jednocześnie bardzo niebezpieczny, ponieważ można się w nim zatracić bez reszty.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Dżentelmeni i gracze – Joanne Harris

W prywatnej szkole dla chłopców im. Św. Oswalda właśnie rozpoczął się nowy rok. Wprowadzono zmiany, które nie są dobrze przyjmowane zarówno przez uczniów, jak i przez nauczycieli. Światem zaczynają rządzić komputery oraz biurokraci.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Ladacznica – Emma Donoghue

„Ladacznica” jest niezwykłą powieścią o Mary Saunder, czyli młodej córce biednej szwaczki, która została umieszczona w barwnym pejzażu Londynu Monmouth XVIII-wiecznej Anglii.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Zdrada – Paulo Coelho

Linda ma 31 lat. Mieszka w Szwajcarii i wszyscy uważają, że jej życie jest bliskie perfekcji. Ma stałego partnera. Jej mąż jest uroczy i kochany, a dzieci bardzo dobrze wychowane. Realizuje się jako wzięta dziennikarka. Linda postrzega jednak swoje życie zupełnie inaczej.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Walkirie – Paulo Coelho

„Walkirie” to jedna z najbardziej osobistych książek Paulo Coelho. Myśląc o Walkirii od razu powinno nam się kojarzyć to z odwagą. Przede wszystkim należy znaleźć w sobie odwagę, aby zajrzeć w głąb siebie.

© Ebooki.net