Oceniamy ebooki, znajdź to czego szukasz!

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Ewangelia według Lokiego – Joanne Harris

Podstępny i złowieszczy Loki nie ma sprzymierzeńców wśród innych bogów. Tak naprawdę nikt go nie lubi. Postanawia doprowadzić do upadku krainy Asgard i do upokorzenia swoich przeciwników. Knuje spisek, jednak w tym momencie okazuje się, że znacznie potężniejsi wrogowie postanowili połączyć siły, aby zniszczyć nordyckich bogów. Wielkimi krokami zbliża się Ragnarok, czyli wielka bitwa, która […]

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Duch z przeszłości – Joanne Harris

Akcja powieści rozgrywa się w XVII-wiecznej Francji, w czasach, gdy powszechne były procesy czarownic, królobójstwo oraz niepokój religijny. Juliette, wędrowna aktorka i tancerka musi porzucić wędrowne życie i schronić się pośród zakonnic w klasztorze Sainte Marie-de-la-Mer.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Brzoskwinie dla księdza proboszcza – Joanne Harris

Vianne Rocher od lat mieszka z ukochanym i dwie córkami w Paryżu. Pewnego dnia otrzymuje list, którego autorką jest Armande Voizin. Jest to o tyle dziwne, że kobieta od wielu lat nieżyje. Kobieta prosi Viannę, aby przyjechała do jej starego domu w Lansquenet.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Czekolada – Joanne Harris

Do malej francuskiej miejscowości, w której czas się zatrzymał, przyjeżdża młoda i piękna kobieta z córką. Mieszkańcy Lansquenet ze zdumieniem obserwują, jak Vianne z Anouk odnawiają starą piekarnię na rynku, by urządzić tam sklep z czekoladą.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Pokój – Emma Donoghue

Dla 5-letniego Jacka pokój jest jedynym światem, jaki zna. To tutaj się wychowywał, bawił i uczył ze swoją mamą.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Weronika postanawia umrzeć – Paulo Coelho

Umrzeć można z wielu powodów. Można umrzeć z miłości, tęsknoty, z rozpaczy, ze zmęczenia, ze strachu i jeszcze z wielu innych powodów. Czasem umiera się nie po to, aby przestać żyć, ale po to, aby właśnie żyć ponownie, ale już zupełnie inaczej.

© Ebooki.net