Oceniamy ebooki, znajdź to czego szukasz!

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Być jak płynąca rzeka – Paulo Coelho

„Być jak płynąca rzeka” to zbiór felietonowych opowiadań, w których autor przedstawia zarówno własne historie, jak i te, które zostały mu opowiedziane lub sam je gdzieś usłyszał.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Aż śmierć nas rozłączy – Harlan Coben

„Aż śmierć nas rozłączy” to zbiór 19 opowiadań wybranych przez Harlana Cobena. Ich autorami są pisarze znani z kryminałów i thrillerów, tacy jak Jeff Abbott, Lee Child i wielu innych. Opowiadania zawarte w zbiorze są bardzo różnorodne. Ich akcja dzieje się w XIX wieku, w czasach I i II wojny światowej, a także w czasach […]

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Pierwsza miłość, ostatnie posługi – Ian McEwan

Jest to zbiór ośmiu opowiadań poruszających tematykę dojrzewania.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Pisz do Pilcha – Jerzy Pilch

Książka jest podsumowaniem Ogólnonarodowego Konkursu na Opowiadanie ogłoszonego w Boże Narodzenie 2003 roku. Tom zawiera 33 współczesne opowiadania będące zapisem obecnego życia w Polsce.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Tektonika uczuć – Éric-Emmanuel Schmitt

Richard i Diane są w sobie szaleńczo zakochani i planują się pobrać.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Przypadek Adolfa H. – Éric-Emmanuel Schmitt

Czy zastanawialiście się kiedyś, co by było gdyby Adolf Hitler jednak dostał się na Akademie Sztuk Pięknych i został dyplomowanym artystą? Éric-Emmanuel Schmitt przedstawia podwójny portret jednego z największych dyktatorów i tyranów na świecie. Pokazywany jest Hitler-dyktator oraz Hitler-artysta.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Opowieści o niewidzialnym – Éric-Emmanuel Schmitt

Jest zbiorowe, ilustrowane wydanie trzech najbardziej znanych opowiadań Schmitta „Oskar i Pani Róża”, „Pan Ibrahim i kwiaty Koranu” oraz „Dzieci Noego”.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Odette i inne historie miłosne – Éric-Emmanuel Schmitt

Pisarz Balthazar Balsan ma wszystko, czego tylko zapragnie. Jest przeciwieństwem Odette, która ledwo wiąże koniec z końcem. Jednak to właśnie ona znajduje w życiu szczęście. Ta sztuka nie udaje się pisarzowi.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Moje życie z Mozartem – Éric-Emmanuel Schmitt

Jest to jedna z najbardziej osobistych książek Schmitta. Autor pisze w niej listy do Mozarta, czyli swojego wielkiego mistrza. Jest to forma zapisu jego młodzieńczych fascynacji i wyborów, jakich dokonał.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Marzycielka z Ostendy – Éric-Emmanuel Schmitt

Takiej miłości nie przeżyła jeszcze nigdy w życiu. Pamięta dokładnie jego zapach i dotyk. Nie było dla niej istotne, że był księciem. Był władcą jej serca. Nie chciała, żeby kiedykolwiek ją opuścił. Nie wyobrażała sobie życia bez niego. Choć nie mogli być razem, więź jaka ich łączyła, nigdy nie została przerwana.

© Ebooki.net