Oceniamy ebooki, znajdź to czego szukasz!

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Ladacznica – Emma Donoghue

„Ladacznica” jest niezwykłą powieścią o Mary Saunder, czyli młodej córce biednej szwaczki, która została umieszczona w barwnym pejzażu Londynu Monmouth XVIII-wiecznej Anglii.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Pokój – Emma Donoghue

Dla 5-letniego Jacka pokój jest jedynym światem, jaki zna. To tutaj się wychowywał, bawił i uczył ze swoją mamą.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Zahir – Paulo Coelho

Ester, żona znanego pisarza, znika bez śladu. Ostatni raz była widziana z młodym tłumaczem z Kazachstanu. Co się z nią stało? Czy została porwana, a może uciekła z kimś innym? Pisarz postanawia ułożyć sobie życie bez żony. Wiąże się z inną kobietą i tworzy kolejne powieści.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Piąta góra – Paulo Coelho

Prorok Eliasz w IX w p.n.e. opuszcza z rozkazu Jahwe ojczysty Izrael. Postanawia schronić się przed prześladowaniami Jezabel w sąsiedniej Fenicji.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Miłość. Myśli zebrane – Paulo Coelho

Książka została wypełniona myślami i aforyzmami dotyczącymi miłości. Jest to miłość zarówno do człowieka, do świata, jak i do Boga, a więc wszystkie aspekty, jakie tylko są obecne. Cytaty, jakie znajdziemy w tej książce pochodzą z wielu dzieł Paulo Coelho m.in.: „Alchemika”, „Bridy”, „Zahira”, „Jedenastu minut”.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Demon i panna Prym – Paulo Coelho

Pewnego dnia do małego miasteczka Viscos w Pirenejach przybywa tajemniczy nieznajomy.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Czarownica z Portobello – Paulo Coelho

Wiele osób zastanawia się, kim jest Atena. Sierotą porzuconą przez Cygankę w Transylwanii.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Brida – Paulo Coelho

Brida to młoda irlandzka dziewczyna, która w pewnym momencie rozpoczyna duchowe poszukiwania. Na swojej drodze spotyka mędrca, który uczy ją, jak radzić sobie z lękami i przeciwnościami losu.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Alchemik – Paulo Coelho

„Alchemik” jest książka, która jest w stanie poruszyć te sfery naszej duszy, o których czasem wolelibyśmy zapomnieć lub w ogóle nie myśleć. Książka skłania do tego, aby marzyć i podążać za własnym powołaniem. Skłania do tego, aby nie bać się podejmowania ryzyka, ponieważ czasem to po prostu się opłaca.

AUTHOR RATEUSERS RATE (0)
Jedenaście minut – Paulo Coelho

Maria, młoda dziewczyna z brazylijskiej prowincji, wyrusza w daleką podróż. Okazuje się jednak, że świat jest zupełnie inni niż to sobie wyobrażała. Splot niefortunnych zdarzeń sprawia, że zostaje prostytutką. Decyduje się na życie bez miłości. Wpada w pułapkę, z której jednak może ją wyzwolić tylko miłość.

© Ebooki.net